אדניות עץ בהתאמה אישית

אדניות העץ שמיוצרות על ידי חברת אדניות יפו מתאימות לסביבת חוץ ופנים ומותאמות באופן אישי לצרכים של הלקוח, לסגנון העיצובי שהוא מבקש, לגודל החלל ולסוג הצמחייה שעתיד להישתל בהן.

אדניות העץ שלנו עשויות מחומרים איכותיים וממגוון סוגי עצים, כולל עץ מלא ועץ אורן פיני, שלאורך השנים הוכיח את איכותו ועמידותו.

עץ אורן פיני מכיל מגוון יתרונות מיוחדים, שהופכים אותו לבחירה האידאלית עבור אדניות עץ לבית ולגינה:

 • מקור העץ ביערות בפינלנד הקרה. גדילתו האטית מקנה לו בסביבה אקלימית קיצונית מקנה לו חוזק ועמידות שהופכים אותו לחומר מושלם לבניית ריהוט, אדניות עץ ואפילו בתים.
 • עץ אורן פיני מסוגל לעמוד בשינויי לחות מבלי להינזק כלל.
 • דרגת העיבוד של האורן הפיני גבוהה והוא צפוף, מה שמבטיח אדנית יציבה, חזקה ועמידה לאורך שנים רבות.
 • למרות שהוא עץ צפוף, האורן הפיני הוא עץ נושם, שלא מאפשר למים להיקלע בו, וכך הוא שומר על איכותו לאורך שנים רבות.
 

עץ האיפאה והעץ הגושני מומלצים גם כן לעיצוב אדניות מעץ. האיפאה מתאפיין בצפיפות גבוהה והוא עמיד בפני שחיקה, מזיקים ושינויי אקלים, ואילו העץ הגושני הנו חזק ועמיד מאוד, עמיד בפני מזיקים ושינויי אקלים ומעניק מראה כפרי ועתיק.

למה לבחור באדניות מעוצבות מעץ על פני חומרים אחרים?

 • עבור מי שמבקש לשתול צמחים בשטחים מוגדרים הבחירה באדניות עץ הנה אידאלית. המראה הטבעי של העץ משתלב נפלא גם בשטחי פנים כמו לובי או משרד, גם במרפסת או בגג וגם בשטחי חוץ כמו חצר הבית. יתרונו של העץ הוא שגם בחלל שמעוצב בסגנון מודרני או הייטקיסטי אדניות מעץ מעניקות קונטרסט ייחודי שמותיר רושם על כל אחד.
 • הבחירה באדניות עץ מכניסה טבע ושורשיות גם לחללים שלא מיועדים לשתילה נרחבת, והופכת כל חלל למזמין ונעים למראה.
 • אדניות מעץ יוצרות גידור, ויכולות להיות אלמנט שמוסיף לחלל גם עיצוב וגם פרקטיקה – באמצעות אדניות ניתן לתחום אזורים או ליצור חציצה בין חללים שונים.
 • השימוש באדניות מעץ משתלב באופן הרמוני ונקי לצד ריהוט גן מעץ או מחומרים שונים, יחד עם חיפויים ודקים ומעניק מראה חמים, נעים ורך.
 • בחירה באדניות מעץ חוסכת בעלויות ההשקיה, שכן צורכי השקיה באדנית קטנים באופן משמעותי ביחס לצורכי השקיה של גינה שלמה.

 

הייחודיות של אדניות העץ שלנו

לרשות קהל לקוחותינו הבחירה לבחור באדניות עץ סטנדרטיות או באדניות שמעוצבות באופן אישי. ההבדל המשמעותי שבין השתיים הוא פתח הניקוז של האדניות, שמונע את הצטברות עודפי המים, וכך אינו מושך חרקים ומעופפים לסביבתן.

האדניות הללו מתאימות לחללים מרוצפים, שבהם הנוזלים אינם מתנקזים לאדמה או למדרכה, ולכן מאוד פופולריים בקרב מסעדות, בי קפה, בנייני משרדים ולובי או בגינות מעוצבות בגג או במרפסת.

חברתנו בחרה לספק לקהל הלקוחות מוצר איכותי שמעניק פתרונות שונים שטרם נראו בעולם הגינון. על ידי איטום ביריעת PVC, פתח יציאה לניקוז של מים, תחתית עמידה  למים (אלוקובנד) וצינור 4 מאסף, שניתן לחברו עד למרזב או לפתח הניקוז, אתם מקבלים מוצר שאינו ורש מכם התעסקות, שומר על ניקיון הסביבה, ואפילו מונע מחרקים ומעופפים שונים להתרכז סביב הצמחייה.

פתח הניקוז של האדניות שלנו משמש לסגירת זליגת הנוזלים ולפתיחת מעבר הנוזלים כשרוצים בכך. על ידי חיבור לצינור ניקוז ניתן לבחור מתי לנקז את המים ולהיכן, כך שלא צריך להתעסק עם בריכות הנוזלים ובריחות הנוזלים שמתרכזות תחת האדנית ובסביבתה.

האדניות, שמותאמות באופן אישי לבחירת הלקוח מבטיחות עיצובים שאינם מוגבלים בשטנץ קיים או בקטלוג המוצרים שלנו, ומשאירות מקום ליצירתיות, חדשנות ותוצאות ייחודיות ומרשימות.

למה הבחירה באדניות יפו מבטיחה את שביעות רצון הלקוח פעם אחר פעם?

 • חברתנו מספקת אדניות עץ בהתאמה אישית, זאת אומרת שאתם לא צריכים להתפשר על שום דבר(!!!). האדניות שלנו מגיעות בכל מידה שתבחרו ובמגוון עשיר של צבעים לבחירה.
 • האדניות שלנו מתאימות לגינון מרפסות, גגות, גינות, בתי עסק, מסעדות, לובי, בתי מלון, צימרים, מבני ציבור ומשרדים.
 • אנו לא מייצרים לפני שבנינו תכנית מפורטת בהתאם לחלל ולתנאי השטח שבו האדניות עתידות להיות, ולא לפני שווידינו, שהתוצאה הסופית מתיישבת בהתאמה עם ציפיות הלקוח.
 • בגלל ההתמחות שלנו בעבודות עץ לגינות אנו מספקים לכם מעטפת שירותים רחבה – ריהוט גן, פרגולות, דקים וחיפויים, תכנון והקמה של גינות חוץ או גינות גג, מטבחי חוץ ועוד. החיפוש אחר מגוון אנשי מקצוע יכול להסתיים ממש כאן, ובאפשרותכם לקבל הצעת מחיר אחת לפרויקט פשוט או מורכב, שאת כולו מבצעים תחת קורת גג אחת.
 • לאנשי המקצוע שלנו ניסיון רב שנים – קרוב ל – 3 עשורים שאנו בונים, מעצבים ומשחקים בעץ – עבורנו זה משחק, עבורכם זה התגשמות החלום!
 • בבחירה באדניות יפו אתם מעודדים ייצור ישראלי כחול – לבן. האדניות שלנו מיוצרות במפעל שממוקם סמוך למושב גדרון, בו קיימת הקפדה מחמירה על ייצור איכותי שעומד בכל תווי התקן המחמירים של מכון התקנים בישראל.

 

שיקולים בעיצוב ובנייה של אדניות מעץ

 • גודל האדנית – בבחירת גודל האדניות חשוב לקחת בחשבון את סוג הצמחייה שעתידה להישתל בהן. יש צמחים שגדלים לרוחב, ואילו אחרים גדלים לגובה. כמו כן, צמחים מסוימים עשויים להיות די זעירים בשלבי הפריחה הראשוניים, אך לאחר מספר חודשים עשויים להכפיל את גודלם. מסיבה זו חשוב לתכנן את החלל באופן מדויק ולבחור מבעוד מועד את סוג הצמחייה. רק לאחר מכן ניתן לבחור את גודל האדניות ומיקומן בחלל.
 • עומק האדנית – בהמשך לסעיף הקודם, חשוב לקחת בחשבון את סוג הצמחים והעצים שיישתלו באדניות. עצי פרי לדוגמה עשויים להצמיח שורשים ארוכים, עבותים וגסים, ודורשים אדנית עמוקה יותר לעומת צמחי תבלין, ששורשיהם זעירים ועדינים באופן יחסי, ואינם מצריכים אדנית עמוקה מאוד.
 • מיקום האדנית – בעיצוב אדניות חשוב לדעת, האם האדניות נועדו להיות על הקרקע, על גבי מדפים מיועדים או תלויות באוויר. הבחירה תשפיע הן על עיצוב האדניות והן על פתחי הניקוז שניצור עבורן.
 • השקיה – יש שמעדיפים להשקות את הצמחים באופן עצמאי, ואילו אחרים מעדיפים מערכת השקיה. בכל מקרה, חשוב ליידע את איש המקצוע שמעצב עבורכם את האדניות, כדי שיתחשב בדרכי ניקוז האדניות הרלוונטיות.

 

תהליך עיצוב האדניות

על מנת לעצב ללקוח אדניות שמותאמות לו באופן אישי אנו אוספים את כל המידע הרלוונטי בפגישה, שמתקיימת בבית הלקוח/ במשרד או במקום שבו עתידות להיות האדניות.

על ידי איתור צורכי הלקוח, אבחון תנאי השטח ולקיחת מידות אנו מתחילים במלאכת התכנון. בסוף שלב זה הלקוח מקבל הצעת מחיר מפורטת ולוח זמנים לביצוע העבודה.

לרשות קהל הלקוחות שלנו תצוגה נרחבת של אדניות מעוצבות, שממוקמת באזור פסטורלי ביישובי גדרות. אנו מזמינים אתכם אל מושב עשרת, כדי לראות מקרוב ולהתרשם ממגוון העבודות שלנו בתחום ריהוט הגן, שכוללות מגוון רחב של עיצובים לשולחנות, נדנדות, אדניות ומטבחי חוץ, כולם על טהרת העץ ובעיצוב אישי.

לשירותכם גם שירותי עיצוב והקמת גינות ועיצוב, הקמה והתקנה של פרגולות, דקים וחיפויים מעץ להשלמת מראה החלל.

באדניות יפו חיים ונושמים עץ וריהוט גן קרוב ל – 30 שנה. אנו מתמחים במה שאנו עושים, ולכן מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו רק את הטוב ביותר.

המגזין שלנו

אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
טיפים

תכנון גינה

תכנון הגינה אבן היסוד להצלחתה של הגינה, זו התכנית . חג משמעי ! חייבים לעשות סקיצה מפורטת שמאפיינת את הגינה ואת השימוש בה וצריך להחליט

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
ריהוט גן מעץ

נדנדה לגינה

ריהוט הגינה הוא חלק בלתי נפרד ממנה. בין אם יש לך רצון לתכנן את הגינה ובין אם יש לך גינה קיימת, שילוב של נדנדת עץ

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
ריהוט גן מעץ

ספסל גינה

אם אתם מחפשים ספסל עץ לגינה, לעסק, לבית, למשרד, למפעל, לבית מלון , אדניות יפו מציעה לכם מגוון של ספסלים. אצלנו תמצאו ספסלים פשוטים יפים

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
אדניות עץ

אדניות עץ מבית אדניות יפו

קניתם דירה עם מרפסת, עכשיו הזמן לעשות גינה. לא סתם גינה כמו כולם, אלא משהו מיוחד! עם 'אדניות יפו' תוכלו להקים את גינת החלומות שלכם.

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
ריהוט גן מעץ

נדנדות עץ לגינה

עיצוב הגינה הפרטית בבית הוא החלק הנפלא ולא פחות מרגש. לתכנן את הגינה שתתאים ‏בדיוק לצרכים הפרטיים ולשלב אלמנטים שיהפכו את הגינה למקום פסטורלי ונעים

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
אדניות עץ

אדניות לגינה

אדניות עץ לגינה, הן  הפתרון הזמין ביותר לשיפור הנראות של החצר, הגינה הפרטית או המרפסת.  למעשה, גם ללא מצע דשא ירוק או כל גינה מעוצבת,

קרא עוד »